Dom Mody Ślubnej w zabytkowej kamienicy Krakowa

Zapraszamy do odwiedzenia SIENNA Dom Mody Ślubnej — miejsca unikatowego nie tylko w Krakowie, ale całej Polsce. To dla nas zaszczyt gościć kobiety, szukające wymarzonej sukni ślubnej. Do dyspozycji klientek oddajemy luksusowe pomieszczenia zlokalizowane na 3 piętrach zabytkowej kamienicy w sercu krakowskiego Starego Miasta. 

Współpracujemy z ekskluzywnymi markami i uznanymi projektantami. Asortyment salonu, a także niezastąpiony personel dają pewność, że każda współczesna Panna Młoda wybierze swoją suknię ślubną, tę jedyną, która pasuje to stylu i osobowości kobiety.

Kreujemy wspomnienia

Okazała powierzchnia salonu pozwala nam zaprezentować setki modnych sukienek. Proponujemy zarówno oryginalne, jak i tradycyjne wzornictwo. Wyróżnia nas ogromny wachlarz szykownych fasonów, a także różnorodność rozmiarów. Dlatego każda kobieta znajdzie u nas unikatową, podkreślającą kobiece walory suknię ślubną. Współpracujemy tylko z renomowanymi projektantami i markami. Pragniemy sprostać nawet niezwykle wysokim oczekiwaniom. Nasi styliści służą kompetentnym oraz życzliwym wsparciem w dobraniu najważniejszej sukni w życiu. Na miejscu mamy własną pracownię krawiecką, dzięki czemu kreacja zostanie perfekcyjnie dopasowana do sylwetki.  
Wybór najwyższej jakości
Umów spotkanie

Dbamy o szczegóły

Naszą misją oraz celem działania jest wywołanie efektu wzbudzającego zachwyt. Sprawiamy, że kobiety czują się piękne, a także odpowiednio wyróżnione w dniu swojego ślubu. Wykwintne wyczucie smaku stylistów w połączeniu z kunsztem projektantów i krawców to gwarancja, że w SIENNA Dom Mody Ślubnej czeka na każdą kobietę niezwykła suknia ślubna. Zamiast standardowej przymierzalni udostępniamy prywatny apartament o powierzchni 60 m2. Pobyt w naszym salonie przebiega w komfortowych warunkach oraz intymnej, kameralnej atmosferze. Sprzyja to dokonaniu najlepszego wyboru i pozostawia wspaniałe wrażenia z zakupów. Nie zapominamy również o kobietach bliskich Pannie Młodej. Jedną kondygnację kamienicy przeznaczyliśmy na damską kolekcję wieczorową.